OPINIE

[c_row css=”.vc_custom_1536473226863{padding-top: 50px !important;}”]Jestem nadwrażliwy na promieniowanie elektromagnetyczne i próbowałem innych urządzeń przenośnych, a także kamieni obsydianowych ale nie działały one na mnie. Dzięki Blushield czuję się bardziej zrelaksowany i zrównoważony, co poprawia moją zdolność koncentracji.

To, co mnie naprawdę fascynuje, to reakcja mojego konia i kucyków, kiedy pierwszy raz miałem na mnie urządzenie. Położyłem konia na łące ale on trzymał się kilka metrów i miał dziwny, badawczy wzrok w oczach. Zwykle zaczyna jeść od razu. Potem podszedł do mnie i przyłożył nos do kieszeni, gdzie miałem Blushield. Stała tam przez kilka sekund, zanim zaczęła jeść. Potem położyłem moje dwa kucyki na łące i zwykle uciekają, gdy im pozwolę odejść, ale one stały obok mnie, a także wkładają nosy do kieszeni. Więc wyraźnie czują Blushield i uważają to za przyjemne. Konie jeśli nie ufają czemuś to ich pierwszym instynktem jest ucieczka.

Niedawno poszedłem również do rodziny, aby zmierzyć pole elektromagnetyczne moim miernikiem. Kobieta, z którą rozmawiałem, wspomniała, że ich pies był mniej wrogi niż inne osoby. Myślę więc, że musiało to być również dlatego, że miałem przy sobie Blushield.

H Vercammen, Holandia

Zaczęliśmy używać urządzenia Blushield w domu, a 3-dniowe bóle mamy ustały. Od miesięcy narzekała na bóle głowy, które sprawiały, że wymiotowała. W ciągu kilku godzin przestała mieć objawy, od kilku tygodni jest w porządku To zmienia jej życie i powoduje, że ma obecnie bardzo wysoką tolerancję na ból.

Wypowiedź z radio Fairdinkum , Australia

Mieszkam w budynku z wieżą komórkową na dachu i z tego powodu nie mogłem spać. To było tak, jakby zmęczenie ogarniało całe moje ciało. Odebrałem Blushield i natychmiast go podłączyłem. Teraz czuję się znacznie lepiej i jestem w stanie spać w moim mieszkaniu po raz pierwszy od tygodnia. Mogłem spać dłużej niż pięć godzin. Zauważam też natychmiastową różnicę, jeśli wyjdę poza zasięg urządzenia przenośnego, gdy jestem w pracy. To jakby ucichła burza bolesnych doznań. Wielkie dzięki za świetny produkt i całą waszą pomoc.

A Hayward, Arabia Saudyjska

Wygląda na to, że ciało reaguje na Blushield, pozwalając sobie ignorować bardziej stresujące częstotliwości środowiskowe emitowane przez urządzenia elektryczne, w tym telefony komórkowe.

Dr William Rea, Teksas, USA

Właśnie uruchomiliśmy dziś inne urządzenie i przeżyłam wieczór stresu bez “zejścia w dół”. (Wciąż mam energię i nie jestem zmęczona). W tych obszarach wciąż istnieje pewien wpływ na pole elektromagnetyczne ale poprawa w ciągu ostatnich dwóch dni jest niesamowita. Pierwszego dnia zauważyłam, że skurcze nóg w większości zniknęły.

D Watkins, JPL, NASA

Zainstalowałem Blushield w moim biurze na politechnice, ponieważ znajduje się ono obok kilku serwerów sieci komputerowych z dużą ilością pól elektromagnetycznych.Blushield został mi zaprezentowany jako urządzenie, które zmniejsza stres związany z polami elektromagnetycznymi. Wziąłem jeden model- był on podłączony przez dwa tygodnie. Wydawało się, że robi różnicę, ale nie byłem do końca przekonany. Aby go przetestować, odłączyłem go na kilka tygodni, aby sprawdzić, czy nastąpiły jakieś zmiany. Z biegiem czasu, zacząłem czuć się mniej zadowolony i bardziej drażliwy. Czułem też, że trudniej jest skupić się na mojej pracy. Po dwóch tygodniach ponownie go zainstalowałem. Zajęło to dzień lub dwa, ale mój umysł się oczyścił i już nie czułem się zestresowany, i od tego czasu było dobrze! Nie mam zamiaru odłączać go w najbliższym czasie! Zdecydowanie polecam Blushield.

B Bullas, Nowa Zelandia

Moja praca w profesjonalnej produkcji wideo wymaga spędzania długich okresów w otoczeniu urządzeń elektrycznych, komputerów i magnetowidów przemysłowych itp. Ponadto moje biuro znajduje się tuż obok wieży nadawczej telefonu komórkowego. W zeszłym roku byłem coraz bardziej zmęczony i cierpiałem z powodu utraty koncentracji podczas pracy. Współpracownik i przyjaciel sugerowali, że pole elektromagnetyczne może być przyczyną, i że warto wypróbować urządzenie o nazwie Blushield. Blushield został należycie umieszczony w moim biurze. Dziesięć minut później nagle uświadomiłem sobie, że nastąpiła głęboka zmiana w aurze pokoju. Mgliste cuchnące klimatyzowane pomieszczenie jakoś nabrało świeższego uczucia.

M Maunder, Nowa Zelandia

[/vc_row]

Satisfaction Guaranteed

Mój mąż i ja łatwo dostajemy migren, ale od kiedy otrzymaliśmy Blushield Portable, migreny przychodzą i odchodzą szybciej niż się spodziewaliśmy. Moja teściowa skomentowała, że Blushield poprawił jej sen przez całą noc, a mój przyjaciel wspomniał również, że mimo że spał tylko przez parę godzin, wciąż budzi się lepiej i nie jest tak ospały jak wcześniej. Synowie mojego przyjaciela to 2 nadaktywne dzieciaki, ale nauczyciel skomentował, że teraz wydają się lepiej skupiać na zajęciach. Podczas snu kładę przenośny model w pobliżu mojego malucha i odkryłam, że być może jest zbyt silny dla niego. Więc zmieniłem na model Mini i zauważyłem, że mógł spać lepiej przez całą noc. Miał kiedyś jakiś problem z oddychaniem, teraz problem ten znacznie się zmniejszył. Zdaliśmy sobie sprawę, że wszystkie modele Blushield miały wpływ na wzmocnienie efektów dźwiękowych i pogłębienie muzyki każdego gatunku. Szczególnie, gdy gramy utwory techno, bas jest znacznie bardziej rozbudowany i wyrazisty.

C Adora, Singapur

Blushield działa cuda.
Dowiedziałem się o waszych produktach od mojego przyjaciela, który jest lekarzem klubowym. Na początku byłem sceptyczny, ale teraz jestem do tego przekonany. Moja żona cierpiała na astmę przez jakieś dwadzieścia lat, teraz nie potrzebuje w ogóle inhalatora. Wszystkie objawy związane z astmą są teraz kompletnie nieobecne. Lekarz był zaskoczony; nie powiedzieliśmy mu, że to z powodu Blushield, z obawy przed wyśmiewaniem. Czuję się też bardziej energiczny, czasami nawet mogłem podnosić ciężary w moim klubie gimnastycznym, nawet gdy spałem przez kilka godzin poprzedniej nocy.

Mój personel czuje się bardziej zrelaksowany i nie jest tak zestresowany jak wcześniej. To dzięki waszemu wspaniałemu urządzeniu. Poleciłem Blushield mojemu wujowi i cioci, które mają problemy zdrowotne. Na pewno polecę innym ten cudowny produkt. Pieniądze, które wydałem są tego warte, a cena jest rozsądna.

Victor Tan, Singapur

Większość ludzi nie chce zmieniać pod względem korzystania z urządzeń bezprzewodowych. “Po prostu daj mi magiczną igłę, aby zabrać mój ból, lub uczyń mnie płodnym po latach nadużyć.” Więc kiedy mówię o tym temacie, to głównie jakbym mówił w powietrze. Jednak w przypadku kilku pacjentów, którzy kupili produkty Blushield, jest to jakby efekt domina ku lepszemu zdrowiu. Zmiany pulsu na lepsze, poprawiona cera, o wiele więcej stabilności emocjonalnej i mniej skłonności do uzależnień. To prawie tak, jakby moi pacjenci mieli udaną terapię i zaczęli zdawać sobie sprawę ze zmiany.

R.M.D., Dipl. Acu. (Dyplomowany Akupunkturzysta)

Od razu zauważyliśmy poprawę nastroju i energii za pomocą Blushield. Nie potrzebowaliśmy tyle kawy, by zmierzyć się z długimi godzinami, które codziennie spędzaliśmy przed komputerem . Szybciej pokonaliśmy poważne przeciwności na drodze życia.

Ken Sheetz, The Coolest Meditation Ever

Posiadam 2 urządzenia przenośne Tesla Gold Portable (pierwszy zakup, posiadany i noszony każdego dnia od roku) i Tesla Gold Plug-in (kupiony 3 miesiące później). Ta technologia dosłownie zmieniła moje życie. Byłem podejrzliwy wobec Wi-Fi. Po roku studiów odkryłem, że obniżam poziomy koncentracji, a mój poziom gniewu rośnie tak łatwo.
Wziąłem urlop na dwa tygodnie do domu z tylko jednym odległym słabym routerem (korzystaliśmy z telefonów komórkowych przy stole na zewnątrz i zawsze mieliśmy słabe połączenia) i po powrocie do college’u czułem się fantastycznie i odświeżony z wakacji! Usiadłem na mojej klasie w pokoju z około 15 bezprzewodowymi laptopami, 2 punktami dostępowymi Wi-Fi, wieloma routerami (nie Wi-Fi) i przełącznikami. Około 30 minut drogi do swojej klasy miałem okropny atak mdłości, zawrotów głowy i to, co mogę opisać jako uczucie, jakby mój mózg był skręcony! Jestem zdrowym mężczyzną, mam 34 lata, biegam, pływam, jeżdżę na rowerze, uprawiam jogę w sumie co najmniej 6 godzin tygodniowo, jem jedzenie wolne od GMO oprócz mięsa (bo jest dla mnie za drogie) nie jem przetworzonej żywności ani produktów mlecznych, Dla mnie była to w 100% dowód, że jestem wrażliwy na pole elektromagnetyczne (EMF), nie obchodzi mnie, co mówi na ten temat jakikolwiek lekarz (teraz używam naturopatii) lub badanie rządu.
Szukałem w Internecie rozwiązania i znalazłem Blushield. Ponowne bycie studentem było dla mnie ryzykiem, ale jestem bardzo wdzięczny. Otrzymałem
produkt i korzystałem z niego przez ponad tydzień (bez opowiadania swojej partnerce) i pewnej nocy po kilku dniach czucia się lepiej nie mogłem spać z powodu euforii! Oświadczyłem to mojej partnerce i opowiedziałem jej o tym, co kupiłem, i powiedziała, że zauważyła ostatnio, że ostatnio byłam w tak dobrym nastroju (była sceptycznie nastawiona do moich podejrzeń odnoszących się do Wi-Fi). Krótko mówiąc (ponieważ ta recenzja jest jedną z pierwszych w moim życiu i robi się dość długa), moja jakość życia od tego czasu poprawiła się dziesięciokrotnie!
Nie sądzę, żebym musiał powiedzieć coś więcej, niezależnie od tego, czy wszyscy mają tolerancję na pole elektromagnetyczne, i mimo że noszę model przenośny, gdy jestem poza domem, wciąż czuję się nieswojo po około 3-4 godzinach bliskości laptopa komunikującego się z siecią (mój telefon komórkowy nie wydaje się być taki zły, chociaż używam mojego telefonudo mniej niż 20 połączeń lub tekstów tygodniowo i nie trzymam go blisko siebie podczas pobytu w domu). Mam nadzieję, że działa tak samo dla każdego innego użytkownika. Do Blushield: dziękuję bardzo.

Adam, Kanada