JAK OGRANICZYĆ PROMIENIOWANIE RADIOWE?

Ogranicz swoją ekspozycję na pole elektromagnetyczne.

 

Ogranicz promieniowanie radiowe i chroń się z Blushield.

Pamiętaj, że ciało reaguje na najsilniejsze źródło. Chcemy mieć pewność, że Blushield ma najsilniejszy wpływ, więc organizm może zareagować tylko na to źródło, a nie na bardzo mocne pole elektromagnetyczne z jakichś urządzeń elektronicznych, które możesz mieć blisko siebie, na przykład z nimi śpiąc.

BUDZIKI
Upewnij się, że radio z budzikiem nie znajduje się w pobliżu twojej głowy podczas snu, co zakłóca sen, a także staje się najsilniejszym źródłem pola elektromagnetycznego w pobliżu Twojego ciała.

SEN Z TELEFONEM KOMÓRKOWYM
Nie śpij z włączonym telefonem komórkowym. Jeśli musisz go mieć, upewnij się, że znajduje się na drugim końcu domu. Sygnały będą zakłócać Twój sen.

MATERACE SPRĘŻYNOWE
Materace sprężynowe indukują pole elektromagnetyczne przez spirale, a nawet mogą wzmocnić pola elektromagnetyczne w pobliżu takie jak przewody elektryczne w ścianach. Skorzystaj z materaca lateksowego lub piankowego i upewnij się, że głowa nie znajduje się w pobliżu gniazdka elektrycznego lub kabli podłączonych do gniazdka elektrycznego.  Zaleca się  odstęp pomiędzy łożkiem, a ścianą.

ELEKTRYCZNOŚĆ / INTELIGENTNE LICZNIKI
Upewnij się, że tam, gdzie śpisz ty, lub Twoje dzieci, nie ma inteligentnego licznika po drugiej stronie ściany. Inteligentne liczniki są niezwykle niebezpieczne i mają bardzo wysoką moc wyjściową pola elektromagnetycznego. Upewnij się, że urządzenia np. telewizor, nawet jeśli są wyłączone, nie znajdują się przy Twoim wezgłowiu, tam gdzie śpisz, nawet po drugiej stronie ściany.

POBLISKIE URZĄDZENIA
Urządzenia po drugiej stronie ściany mogą utrzymywać ładunek elektryczny przez całą noc, nawet po wyłączeniu. Upewnij się, że urządzenia (np. telewizor), nawet wyłączone po drugiej stronie ściany, nie znajdują się przy Twoim wezgłowiu, gdzie śpisz. Jeśli tak, przenieś je lub zmień jego lokalizację, aby nie znajdowało się bezpośrednio za łóżkiem.

ROUTERY WIFI ORAZ TELEFONY DECT
Oba typy fal radiowych (RF) są bardzo niebezpieczne. Pomyśl o wyłączeniu routera, jeśli nie jest używany albo wyłącz go i podłącz kabel ethernet bezpośrednio do komputera. Przewody w domu są znacznie bardziej bezpieczne niż Wi-Fi.

Nadal zalecamy ograniczenie do minimum, w miarę możliwości, ekspozycji na promieniowanie elektromagnetyczne